+48 732 080 828 Infolinia 7:00 - 21:00 ul. Olszewskiego 23B, 51-642 Wrocław Cennik
 • Dermatochirurgia
 • Dermatochirurgia
 • Liposukcja laserowa Wrocław cena 4500 zł

  Lipoliza laserowa jest nowoczesnym zabiegiem – tzw. alternatywą dla skalpela. Liposukcja laserowa polega na wykorzystaniu skonfigurowanego lasera, którego promieniowanie ma właściwości rozbijania komórek tłuszczowych przynosząc natychmiastowe efekty.

  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Liposukcja laserowa

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

    
  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Liposukcja laserowa

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

  Liposukcja laserowa Wrocław

  Lipoliza laserowa pozwala uzyskać natychmiastowy efekt redukcji objętości i napięcia skóry

  Lipoliza laserowa to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, których skóra nie jest odpowiednio gładka i sprężysta, a także tych, których ciało nie należy do najsmuklejszych. Zabieg tego typu trwa zwykle około trzydzieści minut. Mimo tak krótkiego czasu jest w stanie pomóc osobom, którym zależy, np.:

  • na pozbyciu się cellulitu, drugiego podbródka, worków pod oczami,
  • na poprawieniu ogólnych rysów twarzy,
  • na wyszczupleniu ciała,
  • na nadaniu odpowiedniego kształtu swoim udom czy pośladkom.
  Nadmierna ilość tkanki tłuszczowej zwiększa ryzyko raka, chorób serca, układupokarmowego i oddechowego.

  Wszystkie tego typu problemy mogą być szybko i skutecznie zwalczone przez wspomnianą wyżej lipolizę laserową. To mało inwazyjny i bezbolesny zabieg, który nie wymaga rekonwalescencji. Poddanie się mu przywraca utracone poczucie atrakcyjności i pewności siebie.

  Liposukcja laserowa Wrocław – na czym polega innowacyjność metody laserowej?

  Efekty, uzyskiwane po przeprowadzeniu jednej sesji lipolizy laserowej są takie same, jak w przypadku klasycznego odsysania tłuszczu. Energia, która jest wytwarzana przez laser, skutecznie pobudza fibroblasty do zwiększonego wytwarzania białka, powszechnie znanego jako kolagen, a to właśnie dzięki niemu skóra staje się odpowiednio napięta.

  Laserowa lipoliza jest bezpiecznym zabiegiem, który mimo niewielkiej inwazyjności potrafi znacząco zmienić wygląd człowieka. Wyjątkowo dobrze sprawdza się w przypadku modelowania sylwetki, przynosząc zaskakująco dobre efekty.

  Warto wspomnieć, że zabieg tego typu nie wiąże się z koniecznością pobytu w szpitalu czy podawania znieczulenia ogólnego (wystarczy miejscowe). Długość jego trwania zależy od obszaru, który ma być stymulowany oraz od jego ulokowania.

  Lipoliza laserowa Wrocław – przebieg zabiegu

  Zabieg lipolizy laserowej przeprowadza się po zaaplikowaniu pacjentowi znieczulenia miejscowego. Wyeliminowanie kłopotliwej, występującej w nadmiarze tkanki tłuszczowej jest możliwe dzięki specyficznemu działaniu lasera, które wiąże się z wywoływaniem efektu fototermicznego, czyli przekształcaniem wchłoniętych przez ciało fotonów w energię cieplną....

  Pod skórą osoby, która poddała się zabiegowi, umieszcza się niewielką sondę, która umożliwia przeprowadzenie właściwej procedury. Laser działa wyjątkowo precyzyjnie, jeśli jego parametry są właściwie ustawione. Specjalista, który go obsługuje ustala m.in. długość fali na 925 nm, gdyż wtedy będzie ona najlepiej pochłaniana przez tkankę tłuszczową, co przełoży się także na przyspieszenie zabiegu i zwiększenie jego efektywności. Ponadto ustawia właściwą gęstość energii oraz długość przesyłanych impulsów.

  Wzrost temperatury w tkance tłuszczowej, do którego dochodzi w wyniku działania lasera, powoduje jej rozpuszczenie się. W związku z tym przybiera ona płynną postać, dzięki czemu możliwe jest jej bezproblemowe zutylizowanie przez ciało w przeciągu paru dni, za sprawą naturalnych procesów przemiany materii.

  Warto dodać, że impulsy wytwarzane przez laser skracają włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra oraz tkanka podskórna dodatkowo się napinają po przeprowadzeniu lipolizy z użyciem lasera.

  Lipoliza laserowa Wrocław – wskazania do zabiegu

  Lipoliza laserowa to zabieg, który przynosi satysfakcjonujące efekty. Niestety nie jest on przeznaczony dla osób, które są bardzo otyłe. Najlepiej sprawdzi się w przypadku tych, którzy mają kilka lub maksymalnie kilkanaście nadprogramowych kilogramów. Lipoliza z użyciem lasera pomaga wyeliminować tkankę tłuszczową zgromadzoną w:

  • brzuchu,
  • udach,
  • ramionach,
  • talii,
  • podbródku,
  • policzkach.

  Liposukcja laserowa Wrocław – zalecenia po zabiegu

  Lipoliza laserowa zalicza się do mało inwazyjnych i bezpiecznych zabiegów. Powrót do normalnego funkcjonowania jest zazwyczaj możliwy od razu, jednakże należy bacznie obserwować swoje ciało, by w razie pojawienia się ewentualnych skutków ubocznych, móc w porę zareagować. Ponadto przez około czternaście dni trzeba odpuścić sobie wszelkie prace czy ćwiczenia wymagające wysiłku. Gdy zabieg dotyczy obszaru twarzy, powinno się starać utrzymywać głowę wyżej niż serce przez około cztery doby. W przypadku pojawienia się opuchlizny warto robić sobie chłodne okłady przez około dwa dni po wykonanym zabiegu.

  Lipoliza laserowa Wrocław – zalety zabiegu

  Lipoliza laserowa jest niezwykle bezpiecznym zabiegiem, gdyż cechuje ją niski stopień inwazyjności. Dzięki temu rzadko kiedy występują skutki uboczne po przeprowadzonym zabiegu oraz możliwe jest podejmowanie normalnych, codziennych czynności zaraz po jej zakończeniu. Poza tym lipoliza wykonana przy użyciu lasera pozwala w szybki sposób uzyskać pożądane oraz trwałe rezultaty, które są widoczne od razu, mianowicie wyszczuplone, pięknie wymodelowane oraz gładkie i jędrne ciało. Ciekawą rzeczą jest fakt, że w przypadku ponownego zwiększenia masy ciała przez pacjenta, nowa tkanka tłuszczowa nie będzie się już gromadzić w obszarze, który był poddany działaniu lasera.

  Liposukcja laserowa Wrocław – przeciwwskazania do zabiegu

  Lipoliza nie jest wskazana, gdy pacjent:

  • jest aktualnie w ciąży,
  • boryka się z problemami krążeniowymi,
  • zwykle musi długo czekać, aż jakaś rana się zagoi,
  • miał przeprowadzany inny zabieg w tym samym miejscu w ostatnim roku,
  • zmaga się ze schorzeniami narządów zlokalizowanych w podbrzuszu (np. wrzodami okrężnicy),
  • był operowany niedawno w obszarze brzusznym,
  • przechodzi infekcję,
  • ma świeże, niezagojone rany lub zmiany chorobowe w miejscu, które ma być poddane zabiegowi,
  • zażywa środki farmakologiczne, które wywołują uczulenie na światło lub inne takie jak, np. przeciwzakrzepowe czy niektóre przeciwzapalne.

  Lipoliza laserowa Wrocław – skutki uboczne zabiegu

  Jeśli chodzi o efekty uboczne, jakie mogą pojawić się po poddaniu się lipolizie laserowej, można wskazać:

  • obrzęk,
  • zasinienie,
  • nieznaczny dyskomfort,
  • chwilowy brak czucia w miejscu, gdzie była przeprowadzana.

  Gdy takie objawy wystąpią nie ma powodów do niepokoju – większość z nich minie najpóźniej trzy miesiące po poddaniu się zabiegowi.

  Może dojść wybrzuszeń, ubytków, nierówności i twardych miejsc, jako skutek zabiegu. Te objawy często mijają, ale istnieje możliwość, że pozostaną na stałe.

  Lipoliza laserowa Wrocław – czy zabieg jest bolesny?

  Zabieg tego typu jest bezbolesny, gdyż przeprowadza się go po podaniu pacjentowi znieczulenia miejscowego. Czasem aplikuje się również znieczulenie dożylne, które wspomaga to wcześniejsze. Po lipolizie laserowej pacjent może odczuwać jedynie lekki dyskomfort, gdy działanie znieczulenia zaniknie.

  Liposukcja laserowa Wrocław – efekty zabiegu

  Pozytywne rezultaty zabiegu z użyciem lasera są zauważalne od razu po jego zakończeniu – znacząco zmniejszenie tkanki tłuszczowej. Na docelowy efekt trzeba jednak trochę poczekać, bo można go zaobserwować zazwyczaj po kilku miesiącach (dwóch, trzech). Czemu to tak długo trwa? To zupełnie normalne, gdyż organizm musi pozbyć się tkanki tłuszczowej w formie płynnej i zregenerować się w obszarze, który był poddany działaniu lasera....

  Lipoliza laserowa powoduje przekształcenie komórek tłuszczowych w emulsję oraz stymuluje fibroblasty do zwiększonego wytwarzania kolagenu. Gdy jest go wystarczająco dużo skóra staje się jędrna i sprężysta oraz wygląda młodziej.

  Działanie lasera na tym się nie kończy – światło, które emituje powoduje także koagulację drobnych naczyń krwionośnych, dlatego rzadko kiedy po lipolizie laserowej dochodzi do urazów w ich obrębie. Dzięki temu laser skutecznie eliminuje kłopotliwe wenulektazje (tzw. pajączki) oraz przeciwdziała pojawieniu się opuchlizny czy zasinienia skóry, a także jej bólu, co często zdarza się w przypadku tradycyjnego odsysania tłuszczu.

  W naszym gabinecie zatrudnieni są wyłącznie profesjonaliści, którzy wykonują sumiennie i dokładnie swoją pracę z użyciem innowacyjnych urządzeń. Dbają o bezpieczeństwo i komfort każdego pacjenta. Zabiegi przez nich wykonywane cechują się wysoką skutecznością. Nasi zadowoleni pacjenci to dla nas najlepsza nagroda i dowód oferowania tylko i wyłącznie profesjonalnych usług oraz zapewniania doświadczonej opieki medycznej.

  Liposukcja laserowa pozwala na pozbycie się problemu niechcianej tkanki tłuszczowej, która w nadmiarze powoduje choroby serca, układu pokarmowego, oddechowego, a nawet choroby nowotworowe. Zdrowie jest bezcenne, dlatego już dziś umów się na zabieg w naszym nowoczesnym gabinecie. Dzięki temu, że ceny u nas są bardzo korzystne, nasza oferta spotyka się z zadowoleniem wszystkich Klientów.

  Cennik

  Liposukcja laserowa Cena
  Liposukcja laserowa - brzuch 4500,00 zł
  Liposukcja laserowa - brzuch i talia 5500,00 zł
  Liposukcja laserowa - uda zewnętrzne (bryczesy) 4000,00 zł
  Liposukcja laserowa - uda wewnętrzne 4000,00 zł
  Liposukcja laserowa - uda zewnętrzne i wewnętrzne 5000,00 zł
  Liposukcja laserowa - ramiona 3500,00 zł
  Liposukcja laserowa - talia (boczki) 3000,00 zł
  Liposukcja laserowa - podbródek 2000,00 zł
  Ginekomastia 4000,00 zł
  Konsultacja lekarska 150,00 zł

  FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  1. Jakie partie ciała obejmuje lipoliza laserowa? +
  • Poprawić kontur swojej twarzy,
  • Zredukować oporną tkankę tłuszczową z worków pod oczami,
  • Zmienić wygląd policzków – u części osób widoczne są tzw. „chomiki”,
  • Usunąć drugi podbródek,
  • Skutecznie walczyć z tłuszczem na brzuchu,
  • Realnie stracić nawet 8 cm w talii,
  • Poprawić wygląd i kondycję skóry,
  • Zmienić wygląd ramion, bioder, ud i pośladków, a nawet usunąć komórki tłuszczowe w obrębie kolan,
  • Wymodelować męską sylwetkę poprzez np. usunięcie ginekomastii,
  • Wesprzeć działania chirurgiczne, takie jak liposukcję.
  3. Jakie są przeciwwskazania do lipolizy laserowej? +
  Lipoliza laserowa nie jest polecana u osób:
  • Mających problemy z wątrobą,
  • Mających choroby układu krążenia,
  • Z niewyregulowaną cukrzycą,
  • Mających zaburzenia krzepnięcia krwi,
  • Z niewydolnością nerek,
  • Chorujących endokrynologicznie,
  • Z aktywnymi infekcjami lub chorobami skóry,
  • U kobiet w ciąży lub w okresie karmienia piersią.
  5. Jakie są zalety lipolizy laserowej? +
  Lipoliza laserowa góruje swoimi atutami nad innymi metodami wyszczuplania i modelowania sylwetki poprzez:
  • Krótki czas zabiegowy,
  • Osiągnie efektu liftingu – jednoczesne działanie ujędrniające skórę,
  • Bezbolesność działań,
  • Brak powstawania krwawień,
  • Minimalne ryzyko pojawienia się skutków ubocznych,
  • Krótki okres gojenia się i dochodzenia do siebie przez Pacjenta.
  7. Komu poleca się zabieg lipolizy laserowej? +
  Lipolizę laserową z powodzeniem można zastosować u osób:
  • Z zadowalającym stanem zdrowia,
  • Chcących uniknąć ingerencji chirurgicznej i znieczulenia ogólnego lub przewodowego,
  • Chcących poprawić wygląd swojego ciała,
  • Chcących poprawić stan swojej skóry,
  • Chcących zredukować widoczność rozstępów,
  • Chcących obniżyć poziom cellulitu.
  Lipoliza laserowa może nie zostać przeprowadzona u osób:
  9. Na czym polega zabieg lipolizy laserowej? +
  Za pomocą wiązki energii lasera doprowadza się w sposób natychmiastowy do obkurczenia włókien kolagenowych, doprowadzając do przebudowy i napięcia struktur skóry. Następnie zwiększa się ilość produkowanego kolagenu, poprawiając jednocześnie gęstość skóry. Zabieg ma na celu zwiększenie napięcia skóry na wybranym fragmencie ciała, skutecznie wyszczupla i modeluje sylwetkę. Nie ma przeciwwskazań stosowania tego typu ingerencji w trudnych miejscach, np. na twarzy.
  11. Jaka jest cena zabiegu? +
  Cena liposukcji laserowej we Wrocławiu to 5500zł.
  2. Jak wygląda zabieg? +
  Na początku lekarz podaje znieczulenie miejscowe, dzięki czemu zabieg przeprowadzany jest w komfortowych warunkach, a samo działanie medyczne jest bardzo precyzyjne. Pod skórą umieszcza się cienki światłowód o grubości włosa, dzięki czemu Pacjent nie czuje jego obecności. Jest on zakończony swojego rodzaju stożkiem, dzięki czemu znacznie łatwiej go wprowadzić nie pozostawiając śladu na skórze. Światłowód jest niezwykle giętki, co daje nad nim dużą kontrolę i możliwość precyzyjnej penetracji wybranej tkanki, docierając do nawet najbardziej kłopotliwych miejsc na twarzy i ciele. Zazwyczaj zabieg trwa od 30 do 90 minut, przy czym czas ten jest uzależniony od indywidualnego przypadku.
  4. Jak długo trwa rekonwalescencja? +
  Zwykle czas ten sięga dwóch dni, przy czym jeszcze tego samego dnia Pacjent może wrócić do swoich codziennych aktywności.
  6. Jakie są zalecenia przed zabiegiem? +
  Laseroterapia nie generuje konieczności specjalnego przygotowania się do zabiegu przez Pacjenta. Należy jednak pamiętać o:
  • Rezygnacji z opalania w solarium, na słońcu i samoopalaczem,
  • Zrezygnowania z peelingów i innych form złuszczania naskórka,
  • Dokładnym oczyszczeniu skóry przed samym zabiegiem,
  • Ogoleniu maszynką wybranej partii na ciele.
  8. Jakie są zalecenia po zabiegu? +
  Po zabiegu większość zaleceń dotyczy usprawnienia procesu rekonwalescencji i odpowiedniej pielęgnacji. Mimo, iż lipoliza laserowa jest bardzo bezpiecznym działaniem, to jednak i ona może dać pewne skutki uboczne. Zalicza się do nich rumień, obrzęk, zaczerwienienie i siniaki, które zwykle ustępują po kilku godzinach. Zwykle ustępują samoistnie w krótkim czasie. Aby obniżyć ryzyko jego wystąpienia warto stosować zimne okłady na skórę.

  W kolejnych krokach należy:
  • Powstrzymać się od gorących kąpieli i przebywania w saunie,
  • Zrezygnować ze wszelkich form opalania,
  • Zrezygnować z kosmetyków i preparatów o drażniącym, silnym składzie, np. na bazie alkoholu,
  • Pamiętać o nawodnieniu organizmu i o kosmetykach natłuszczających,
  • Włączyć do swojej codziennej pielęgnacji kremy z wysokim filtrem SPF, minimum 50.
  10. Czy zabieg lipolizy laserowej jest bolesny? +
  Nie – zabieg w żaden sposób nie boli. Pacjentom w trosce o ich dobre samopoczucie podaje się znieczulenie miejscowe.