+48 732 080 828 Infolinia 7:00 - 21:00 ul. Olszewskiego 23B, 51-642 Wrocław Cennik E-recepta!
 • Dermatochirurgia
 • Dermatochirurgia
 • Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych Wrocław cena od 350zł

  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Liposukcja laserowa

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

    
  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Liposukcja laserowa

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych Wrocław

  Jak pozbyć się blizn potrądzikowych na stałe?

  Z problemem blizn potrądzikowych boryka się wielu dorosłych, którzy w przeszłości nieprawidłowo leczyli występujący na ich skórze trądzik. Również w wyniku braku leczenia, złej higieny czy bardzo głębokiego umiejscowienia infekcji bakteryjnej mogło dojść do pojawienia się nieestetycznych znamion. Najczęściej przyjmują one postać drobnych kraterowych zagłębień lub nierównych uwypukleń. Rzadziej towarzyszą im przebarwienia skóry, jednak i one się zdarzają. Blizny te często są powodem do wstydu i pogorszenia jakości życia towarzyskiego. Na szczęście dzisiejsza medycyna estetyczna pozwala skutecznie pozbyć się problemu!

  Blizny potrądzikowe to nie tylko problem natury estetycznej, lecz również częste źródło kompleksów, braku pewności siebie oraz dyskomfortu.

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych Wrocław – wskazania do zabiegu

  Blizny powstałe na skutek trądziku pozostają najczęściej na twarzy, plecach czy dekolcie. Są to zatem miejsca widoczne, przysparzające wiele problemów i często trudne do zakrycia. W dzisiejszych czasach oferuje się kilka sposobów pozbycia się blizn. Należą do nich między innymi peelingi mechaniczne i chemiczne, operacje plastyczne i laserowe usuwanie blizn. Najbardziej efektywną metodę pozbycia się blizn dobierze specjalista.

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych Wrocław - postępowanie przed zabiegiem

  Jeśli nie występują żadne przeciwwskazania do wykonania laserowego usunięcia blizn, pacjent powinien należycie przygotować skórę przed zabiegiem. Skóra nie może być podrażniona, świeżo opalona, a w dzień zabiegu należy przyjść bez makijażu. Dodatkowo zaleca się:

  • zmycie wszystkich pozostałości kosmetyków ze skóry,
  • ogolenie skóry maszynką w przeddzień zabiegu,
  • tydzień przed zabiegiem (jeśli to możliwe) odstawienie przyjmowanych koagulantów, leków fotouczulających i sterydów
  • brak ekspozycji na promienie słoneczne
  • powstrzymanie się przed piciem alkoholu w dniu wykonania zabiegu.

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych Wrocław – przeciwwskazania operacji

  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • świeża opalenizna (do 4 tygodni),
  • przyjmowanie leków i ziół fotouczulających,
  • choroby skórne: bielactwo, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry,
  • opryszczka,
  • cukrzyca, padaczka,
  • choroby nowotworowe,
  • przyjmowanie tretinoiny lub izotretinoiny,
  • skłonność do powstawania bliznowców,
  • nierealistyczne oczekiwania pacjenta wobec zabiegu.

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych Wrocław – jak wygląda skóra po zabiegu?

  Skóra po sesji laserowego usuwania blizn potrądzikowych jest lekko opuchnięta i zaczerwieniona. Wyglądem przypomina stan, w którym znajduje się po przesadnym opaleniu, jednak po kilku godzinach ten stan mija, zwłaszcza jeśli stosowane są wszystkie zalecenia wymienione przez specjalistę, by ten stan załagodzić.

  Zaczerwienienie skóry całkowicie mija po 3-5 dniach, a obrzęk po około 3-4 dniach. Po tym czasie skóra zaczyna się łuszczyć i nieco brązowieć zanim wróci do normalnego wyglądu.

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych Wrocław – zalecenia po zabiegu

  Po zabiegu jakim jest laserowe usuwanie blizn potrądzikowych skóra przez pewien czas będzie zaczerwieniona, podrażniona i opuchnięta. Dlatego też, bardzo ważne jest to, by pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji, której podstawą będzie odpowiedni krem nawilżający. Należy unikać kosmetyków, które mogłyby podrażnić skórę i spowodować pogorszenie się jej stanu. Ważne jest, by pamiętać o odpowiednim poziomie nawilżenia skóry od środka, dlatego należy pić dużo wody, najlepiej niegazowanej wody mineralnej....

  Kolejną bardzo ważną rzeczą, o której trzeba pamiętać, jest unikanie słońca i opalania po przebytym zabiegu. Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych najlepiej zrobić w trakcie zimy lub jesieni, gdy promienie słoneczne nie są tak intensywne. Dzięki temu unikniemy ewentualnych przebarwień i poparzeń słonecznych.

  Jeżeli w trakcie zabiegu zostały zastosowane dodatkowe, doustne środki znieczulające, pacjent nie może prowadzić samochodu do następnego dnia. W innym wypadku może powrócić do swojej dziennej rutyny bez zbędnej zwłoki, pamiętając by unikać promieni słonecznych oraz gorących kąpieli.

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych Wrocław – przebieg zabiegu

  W dzień zabiegu pacjent powinien zjawić się na miejscu godzinę przez laserowym usuwaniem blizn. Jest to czas potrzebny na dokładne oczyszczenie skóry i nałożenie kremu znieczulającego. Jest to specjalistyczny i bezpieczny krem zawierający leki znieczulające (prylokainę i lidokainę). Z racji tego, że odczuwanie bólu jest kwestią indywidualną, może się zdarzyć tak, że pacjent będzie odczuwać duży dyskomfort, a nawet ból i konieczne będzie podanie dodatkowego znieczulenia....

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych we Wrocławiu jest nowoczesną i skuteczną metodą w walce z bliznami. Polega na wykorzystaniu wiązki światła o odpowiednich parametrach – monochromatycznej i o dużej intensywności. Skuteczność działania lasera została udowodniona naukowo. Zastosowanie lasera do pozbywania się blizn jest najlepszą metodą, gdyż działa obkurczająco i przeciwzapalnie.

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych jest najlepszą z dostępnych obecnie metod usuwania blizn. Wiązka laserowa ustawiana jest indywidualnie dla każdego pacjenta, w zależności od rodzaju i intensywności powstałych blizn. Emisja światła podczerwonego powoduje ogrzanie tkanek, a następnie ich przecięcie i odparowanie. Zaawansowana technologia komputerowa pozwala na odpowiednią modyfikację wiązki laserowej w trakcie trwania zabiegu, dzięki czemu może usunąć nawet najmniejsze zmiany skórne! Precyzja działania laserowego usuwania blizn daje spektakularne efekty, pozwala bowiem na wyjątkowo dokładne pozbycie się zniszczonej skóry. Już jeden zabieg daje widoczne efekty poprawy skóry, która staje się gładsza i bardziej elastyczna. Sam zabieg przeprowadzony jest przy użyciu tylko bezpiecznego i w pełni specjalistycznego sprzętu pod okiem wykwalifikowanych specjalistów.

  aserowe leczenie blizn potrądzikowych to metoda, która skutecznie niweluje ślady po przebytym trądziku. Zabieg przeprowadzony w naszym gabinecie przywraca również pewność siebie i zmniejsza dyskomfort życia. Oferujemy zarówno atrakcyjne ceny za pojedyncze zabiegi, jak i na całe pakiety.

  Cennik

  Laserowe leczenie blizn potrądzikowych Cena
  Blizny potrądzikowe na plecach - usuwanie laserem od 350,00 zł
  Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem od 550,00 zł
  Konsultacja lekarska 150,00 zł

  FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  1. Na czym polega zabieg laserowego usuwania blizn? +
  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych przeprowadzane jest zazwyczaj przy użyciu lasera frakcyjnego, który z pełną precyzją pozwala na wniknięcie w głąb skóry, oraz na odpowiednie podgrzanie uszkodzonych tkanek. W wyniku takiego działania uszkodzone (zabliźnione) tkanki ulegają zniszczeniu, a skóra pobudzana jest do regeneracji. Na miejscu nieprawidłowej tkanki pojawia się nowa, zdrowa skóra.
  W efekcie takiego działania blizny znikają lub ich widoczność jest bardzo mała, a skóra jest widocznie zdrowsza i młodsza.
  3. Jakie są zalecenia przed zabiegiem laserowego usuwania blizn potrądzikowych? +
  Przede wszystkim przed zabiegiem należy zadbać, by skóra była zdrowa oraz niepodrażniona. Należy unikać opalania, peelingów, mikrodermabrazji oraz innych zabiegów złuszczających skórę. Zabrania się stosowania kosmetyków zawierających kwasy oraz spożywanie takich ziół jak pokrzywa, skrzyp polny, dziurawiec oraz rumianek, gdyż mają one właściwości fotouczulające.
  5. Jakie są przeciwwskazania do zabiegu? +
  • Aktywne choroby nowotworowe,
  • okres ciąży i laktacji,
  • atopowe zapalenie skóry, łuszczyca,
  • padaczka,
  • choroby układu krążenia,
  • aktywne infekcje skórne,
  • niektóre zaburzenia hormonalne.
  7. Czy zabieg jest bolesny? +
  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych to zabieg bezbolesny, dający jedynie uczucie dyskomfortu polegające na uczuciu ciepła w trakcie używania lasera.
  9. Jaka jest cena zabiegu? +
  Cena laserowego usuwania blizn potrądzikowych we Wrocławiu to 350zł.
  2. Kiedy można spodziewać się pierwszych efektów? +
  Pierwsze efekty laserowego usuwania blizn widać już po wykonaniu pierwszego zabiegu. Jednak, by uzyskać pożądany efekt, niekiedy należy poddać się serii zabiegów, więc wtedy efekt końcowy widoczny będzie po regeneracji skóry po ostatnim zabiegu.
  4. Jak wygląda skóra po zabiegu? +
  Po laserowym usuwaniu blizn potrądzikowych skóra będzie opuchnięta oraz zaczerwieniona w miejscach zastosowania lasera. Jednak po kilku dniach opuchlizna oraz zaczerwienienie zejdą, pozwalając skórze na dalszą regenerację.
  6. Jakie są zalecenia po zabiegu? +
  Po wykonaniu laserowego usuwania blizn zaleca się odpowiednie nawilżanie skóry kosmetykami oraz wypijanie dużych ilości wody, by nawilżyć skórę od środka. Należy unikać słońca, a więc przed każdym wyjściem na zewnątrz nałożyć na skórę krem z wysokim filtrem SPF. Na kilka tygodni należy zrezygnować z wizyt na basenie, saunie oraz z długich i gorących domowych kąpieli.
  8. Jak długi jest okres rekonwalescencji po zabiegu? +
  Aby skóra w pełni się zregenerowała potrzebuje mniej więcej 4-6 tygodni. Wszystko jednak uzależnione jest od kondycji naszej skóry oraz od stopnia zaawansowania blizn, które poddawane były zabiegowi.