+48 732 080 828 Infolinia 7:00 - 21:00 ul. Olszewskiego 23B, 51-642 Wrocław Cennik
 • Dermatochirurgia
 • Dermatochirurgia
 • Laserowe ujędrnianie skóry Wrocław cena 600zł

  Laserowe ujędrnianie skóry pozwala przywrócić jędrność skóry utraconą po ciąży lub szybkim schudnięciu.

  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Wazektomia

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Liposukcja laserowa

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

    
  Niepokoi Cię Twoja zmiana? Zostaw numer, zadzwonimy.

  Wybierz usługę

  Usuwanie zmian skórnych

  Usuwanie kurzajek

  Wazektomia

  Obrzezanie - operacja stulejki

  Laserowe leczenie bólu

  Laserowe leczenie nadpotliowści

  Laserowe leczenie trądziku

  Laserowe ujędrnianie skóry

  Laserowe usuwanie blizn

  Laserowe usuwanie hemoroidów

  Laserowe usuwanie naczynek

  Laserowe usuwanie przebarwień

  Laserowe usuwanie rozstępów

  Laserowe usuwanie żylaków

  Liposukcja laserowa

  Peeling laserowy

  Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

  Obrzezanie

  Laserowe ujędrnianie skóry Wrocław

  Laserowe ujędrnianie skóry jest obecnie jedną z najskuteczniejszych metod poprawiania kondycji skóry

  Chyba każda osoba, z różnych przyczyn doświadcza utraty elastyczności skóry, borykając się z jej zwiotczeniem, co szczególnie widoczne jest na brzuchu. Aby odwrócić ten stan warto zastosować zabieg laserowego ujędrniania skóry. Jest to świetny sposób na to, aby ujednolicić koloryt, zmniejszyć przebarwienia, wygładzić strukturę, zmniejszyć widoczność rozszerzonych porów. W efekcie, zostają obkurczone i wzmocnione ściany naczyń krwionośnych, zachodzi proces przebudowy kolagenu, skracają się włókna kolagenowe, a także zagęszcza się skóra.

  Ujędrnianie skóry pozytywnie wpływa na jej elastyczność, jako wsparcie i uzupełnienie regularnych ćwiczeń oraz zdrowej diety.

  Ludzka skóra starzeje się, ponieważ wraz z upływem czasu obniża się poziom produkowania kolagenu. Punktem krytycznym w tym procesie jest moment ukończenia dwudziestego szóstego roku życia.

  Kolagen w naturalny sposób występuje w organizmie człowieka. Jest on odpowiedzialny między innymi za jędrność i gładkość skóry. Przykładem może posłużyć skóra na twarzy – w momencie zaniku kolagenu pojawiają się zmarszczki, a także spada jej napięcie. Z tego powodu zaleca się, aby spróbować odbudować zniszczone komórki. Można to osiągnąć za pomocą laserowego ujędrniania skóry twarzy, skutecznie usuwając lub znacząco zmniejszając widoczność drobnych zmarszczek, a także blizn, które powstały na skutek trądziku.

  Laserowe ujędrnianie skóry Wrocław – sposób na ujędrnianie ciała

  Laserowe ujędrnianie skóry jest idealną metodą na uzyskanie wyraźnie bardziej napiętej skóry. Emitowana wiązka światła lasera działa bezpośrednio na tkankę skórną, dzięki czemu poprawia się jej gęstość. W efekcie Pacjent odczuwa znaczne jej wygładzenie, a widoczne jeszcze do niedawna przebarwienia znikają. Najbardziej liczną grupą Pacjentów laserowego ujędrniania skóry stanowią kobiety. Zwykle przychodzą one do gabinetów medycyny estetycznej z problemem stanu ich skóry na brzuchu. Jednym z głównych powodów, dla których wygląd brzucha się zmienia jest ciąża. Tego typu ingerencje estetyczne są trafnym wyborem wśród Pacjentów, którzy zmagają się z konsekwencjami szybkiej i dość gwałtownej zmiany masy ciała.

  W sytuacji kiedy znacznie spada ciężar ciała, skóra nie nadąża się kurczyć, przez co staje się bardziej wiotka w określonych partiach na ciele. Za pomocą laserowego ujędrniania skóry Pacjenci mają gwarantowane zaskakujące efekty. Decydując się na serię zabiegów przez lekarza znacząco poprawia się wygląd swojego ciała, wzrasta jakość życia, a wszelkie kompleksy idą w zapomnienie. Ważne, aby wybrać gabinet, który będzie charakteryzować się profesjonalizmem w działaniu, a także opieką doświadczonego i wykwalifikowanego lekarza.

  Laserowe ujędrnianie skóry Wrocław – zalecenia przed zabiegiem

  Aby zabieg laserowego ujędrniania skóry był bezpieczny i skuteczny, od Pacjenta wymaga się odpowiedniego przygotowania. Przed zabiegiem w okresie minimum jednego miesiąca nie należy korzystać z kąpieli słonecznych. W ciągu dwóch tygodni przed zabiegiem zabronione jest także wykonywanie wszelkich zabiegów, które mają na celu złuszczenie skóry. Zabieg generuje także konieczność odstawienia poszczególnych typów leków. Wymienia się tutaj antykoagulanty (leki wpływające na krzepliwość krwi), sterydy, preparaty fotouczulające. Za wcześniejszą konsultacją medyczną, o ile to możliwe, należy wyżej wymienione medykamenty odstawić na czas dwóch tygodni. Przed zabiegiem wymagana jest także abstynencja alkoholowa, przez minimum dwa dni. Przed samym zabiegiem należy skórę dokładnie umyć i oczyścić ze wszelkich preparatów i kosmetyków.

  Laserowe ujędrnianie skóry Wrocław – wskazania do zabiegu

  Pacjenci zgłaszają się do gabinetów medycyny estetycznej w celu odzyskania sprężystości i młodego wyglądu. Najczęstsze wskazania do wykonania zabiegu są następujące:

  • Niezadowalający wygląd skóry brzucha,
  • Zwiotczenia na twarzy – tak zwane „chomiki na polikach”,
  • Zwiotczenia skóry na szyi i dekolcie,
  • Pelikany na ramionach,
  • Obwisła skóra na udach.

  Zabieg laserowego ujędrniania skóry przynosi największe efekty przy skórze cienkiej, pod którą znajduje się raczej niewielka warstwa tkanki tłuszczowej lub ona wcale nie występuje. Zabiegi laserowego ujędrniania skóry polecane są osobom w każdym wieku, zarówno tych w podeszłym wieku, jak i u ludzi młodych, u których obserwowalne są pierwsze oznaki starzenia wynikającego z działania słońca. Szczególnie efekt ten widoczny jest na twarzy. Doskonale radzi sobie z posłonecznym rumieniem, wykazuje zdolność do usuwania przebarwień na skórze, zmniejsza widoczność rozszerzonych naczyń, ściąga pory, zmniejsza widoczność piegów i trądziku różowatego, a także regeneruje, odżywia i napina naskórek. Tym samym, w przypadku uporczywych objawów wynikających z niekorzystnego wpływu słonecznego, warto rozważyć przejście przez zabieg laserowego ujędrniania skóry.

  Laserowe ujędrnianie skóry Wrocław – przeciwwskazania do zabiegu

  Jak przed każdym zabiegiem, nawet tym najbardziej bezpiecznym, bezbolesnym i całkowicie nieinwazyjnym, należy wcześniej udać się na konsultację medyczną, która pozwoli wykluczyć przeciwwskazania zabiegowe. W przypadku omawianego zabiegu jest to:

  • Posiadanie rozrusznika serca lub implantów,
  • Cukrzyca,
  • Padaczka,
  • Nieprawidłowa krzepliwość krwi,
  • Opalenizna,
  • Wykazywanie skłonności do powstawania przebarwień,
  • Stosowanie i przyjmowanie określonych produktów medycznych, takich jak: sterydy, leki fotouczulające, antybiotyki, zioła, retinol i inne pochodne witaminy A,
  • Wykonanie peelingu lub innego zabiegu złuszczającego naskórek w czasie krótszym, niż czternaście dni,
  • Posiadanie infekcji skórnej, niezależnie od jej podłoża.

  Laserowe ujędrnianie skóry Wrocław – jak wygląda zabieg ujędrniania?

  Laserowe ujędrnianie skóry jest krótkotrwałym zabiegiem o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Za jego pomocą można uzyskać efekt długotrwałego liftingu skóry. Osoba przeprowadzająca zabieg manipuluje urządzeniem laserowym prowadząc do mikrouszkodzeń skóry. Jest to możliwe dzięki nowoczesnej technice frakcjonowania. Emitowana przez laser wiązka energii naprowadzana jest poniżej powierzchnię naskórka doprowadzając do powstania uszkodzeń spojenia komórek. W ten sposób dąży się do pobudzenia swoistych procesów regeneracyjnych skóry, co stanowi swojego rodzaju gwarancję skuteczności zabiegu.

  Innym celem zastosowania terapii laserem jest zwiększenie napięcia powierzchniowych warstw skórnych na całej jej grubości. Za pomocą szybkiego i bezpiecznego podgrzania skóry, energia skoncentrowana jest na dostarczeniu energii aż do głębszych warstw, w tym tkanki podskórnej. W ten sposób uzyskuje się wyraźnie obserwowalną poprawę napięcia skóry, czyli można dostrzec efekt wspomnianego już liftingu. Dużym atutem zabiegu jest możliwość zastosowania fali o różnej długości, dzięki czemu można w indywidualny sposób dostosować pożądane efekty do konkretnych potrzeb Pacjenta.

  Laserowe ujędrnianie skóry Wrocław – zalecenia po zabiegu

  Najważniejsze zalecenia pozabiegowe są następujące:

  • Nie powinno się przez minimum miesiąc eksponować skóry na działanie słońca,
  • Należy stosować kremy ochronne z wysokim filtrem UV,
  • Warto włączyć do swojej pielęgnacji kremy przyspieszające gojenie, które zmniejszą zaczerwienienie i obrzęk,
  • Należy zrezygnować z intensywnego wysiłku fizycznego i nie narażać organizmu na działanie wysokich temperatur oraz gwałtownych amplitud temperatury, np. poprzez przebywanie w saunie.

  Laserowe ujędrnianie skóry Wrocław – efekty zabiegu

  Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak warto zdecydować się na wykonanie serii zabiegów, zwykle lekarze zalecają od 3 do 5 powtórzeń w odstępach około dwóch miesięcy. W ten sposób uzyskane rezultaty będą trwalsze i bardziej widoczne.

  Po zabiegu laserowego ujędrniania skóry we Wrocławiu może nastąpić wyraźne ujędrnienie ciała (wybranych przez nas partii ciała, nawet tych trudno dostępnych), możliwe jest skuteczne ujędrnienie skóry twarzy (wygląd skóry twarzy jest wyraźnie młodszy, jest ona dużo bardziej napięta i elastyczna). Możliwe jest również ujędrnienie skóry brzucha, szczególnie polecane paniom po ciąży.

  Laserowe ujędrnianie skóry to zabieg pomocny dla osób, które mimo regularnych ćwiczeń oraz zdrowej diety nie mogą osiągnąć zamierzonych efektów. Nasz nowoczesny gabinet za korzystną cenę pozwala osiągnąć pełen sukces w dążeniu do wymarzonej sylwetki!

  Cennik

  Laserowe ujędrnianie skóry Cena
  Lifting laserowy, usuwanie zwiotczenia skóry 500,00 zł
  Twarz - lifting laserem 500,00 zł
  Czoło - lifting laserem 500,00 zł
  Szyja - lifting laserem 500,00 zł
  Dekolt - lifting laserem 500,00 zł
  Dłonie - lifting laserem 500,00 zł
  Brzuch - lifting laserem 600,00 zł
  Konsultacja lekarska 100,00 zł

  FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  1. Jakie są wskazania do zabiegu? +
  Jeżeli zauważyłeś, że Twoja skóra utraciła na elastyczności, albo jest zwiotczała (szczególnie na brzuchu) lub w okolicach oczu. Doskonałym rozwiązaniem jest zabieg laserowego ujędrniania skóry. To bardzo dobry wybór właśnie dla osób, które chcą ujednolicić przebarwienia skórne, zredukować blizny potrądzikowe i zwężyć pory, znacznie ujędrnić zwiotczałą skórę (np., w okolicach brzucha) oraz uzyskać efekt rozświetlonej i elastycznej skóry.
  3. Jak należy przygotować się do zabiegu? +
  • Na miesiąc przed zabiegiem powinniśmy zrezygnować z opalania,
  • 14 dni przed wykonaniem zabiegu nie wolno stosować zabiegów mających na celu złuszczanie skóry,
  • 2 tygodnie przed zabiegiem Pacjent powinien odstawić leki światłouczulające (jeżeli je przyjmuje),
  • W dniu wykonywania zabiegu obowiązuje absolutny zakaz picia alkoholu (również piwa bezalkoholowego),
  • Skóra przed zabiegiem powinna być dokładnie oczyszczona z kosmetyków.
  5. W jakich okolicach można wykonać ujędrnianie skóry? +
  Zabieg wykonywany może być w okolicach: oczu, szyi, dekoltu, policzków, brzucha, a także grzbietów rąk.
  7. Dla kogo jest przeznaczony zabieg? +
  Zabieg laserowego ujędrniania skóry (liftingu) nie ma ograniczeń wiekowych. Przeznaczony jest niemalże dla każdego kto zauważa u siebie oznaki starzenia skóry twarzy, utratę jędrności ciała i chciałby im zapobiec.
  9. Ile zabiegów należy wykonać żeby uzyskać zadowalające efekty? +
  Żeby uzyskać satysfakcjonujący efekt zabiegu, zalecane jest wykonanie od 4 do 6 zabiegów w odstępach minimum 6-8 tygodni.
  11. Jak wygląda skóra po zabiegu? +
  Po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona, a Pacjent może odczuwać lekkie napięcie skóry, jednak jest to całkowicie naturalne i znika po kilku dniach od zabiegu.
  13. Jaka jest cena zabiegu? +
  Cena laserowego ujędrniania skóry we Wrocławiu to koszt od 500zł.
  2. Jakie są efekty zabiegu laserowego ujędrniania skóry? +
  • znaczna poprawa napięcia, ujędrnienie, zagęszczenie i wygładzenie skóry (dotyczy wszystkich okolic wykonywania zabiegu),
  • poprawa faktury skóry,
  • rozjaśnienie skóry, zmniejszenie zmian pigmentowych,
  • silne uczucie zregenerowania skóry,
  • skóra na twarzy staje się bardziej napięta, a zmarszczki mniej widoczne,
  • następuje przywrócenie dużo bardziej wyrazistego owalu twarzy
  • powstaje nowa, dużo grubsza warstwa skórna,
  • następuje wzmożona produkcja kolagenu, przez co skóra staje się bardziej naprężona.
  4. Jakie są zalecenia po zabiegu? +
  • nie należy się opalać (na ok. 2 tygodnie od wykonania zabiegu),
  • nie powinno się korzystać z saun,
  • unikać gorących kąpieli,
  • stosowanie kremów z filtrem (jeżeli zabieg dotyczył twarzy).,
  • po zabiegu przez około tydzień należy unikać intensywnego wysiłku fizycznego.
  6. Jakie są przeciwskazania do zabiegu? +
  • ciąża i laktacja,
  • niektóre choroby skóry (np. łuszczyca, trądzik, opryszczka, itp.),
  • choroba nowotworowa,
  • stosowanie leków fotouczulających, a także niektórych ziół (np. dziurawca),
  • świeża opalenizna (min. miesiąc przed wykonaniem zabiegu nie wolno się opalać)
  • epilepsja,
  • nieleczona cukrzyca.
  8. Czy zabieg jest bolesny? +
  Około pół godziny 30 przed przeprowadzeniem zabiegu laserowego ujędrniania skóry, na obszar, który będzie poddawany zabiegowi nakładana jest maść znieczulająca, co bardzo poprawia komfort zabiegu. Dzięki temu jest bezbolesny.
  10. Ile czasu trwa zabieg? +
  Zabieg trwa około 20 minut.
  12. Jak wygląda skóra po zabiegu? +
  Od razu po wykonaniu zabiegu skóra jest mocno zaczerwieniona, tkliwa w dotyku i może boleć. W ciągu 3 dni od zabiegu może na niej pojawić się nawet obrzęk. Jest to zupełnie normalne, ponieważ nastąpiła jednak w nią ingerencja. Całkowite wygojenie następuje po około tygodniu. Zdarza się, że czasami niewielkich rozmiarów rumień może się utrzymywać nawet do kilkunastu tygodni.